Úžasné výkony na Mistrovství České republiky ve standardních tancích!

Poslední únorovou sobotu, tedy 29.2., hostila sportovní hala v Otrokovicích mistrovství České republiky ve standardních tancích, kam se vydalo několik párů našeho klubu, aby poměřily své dovednosti s nejlepšími páry z celé republiky.

Richard Rambousek & Veronika Bulířová COOL DANCE

V kategorii nejmladší, Junior I, se o co nejlepší umístění snažil Filip Šulc & Eliška Plesarová. Jejich snaha jim nakonec vyneslo hezké bohužel první nepostupové 22. místo. Úžasné, ale přesto trochu smolné 4. místo, a tedy příčku od medaile skončili Lukáš Taraba & Stella Řeháková. Konečné 4. místo je přesto velký úspěch!

V kategorii Junior II jsme měli dva zástupce. Martin Chytil & Kateřina Ptáčková skončili na 36. místě. Pár míst od finále skončil taneční pár Lukáš Michálek & Laura Kopecká. Určitě mysleli na vyšší příčky, ale nakonec z toho bylo i tak hezké dělené 9.-10. místo.

V kategorii Mládež, tanečníci ve věku 16-18 let, bojovali na tanečním parketu Michael Bejr & Sofie Procházková, kteří se umístili na 29. místě. Dále pak Filip Přibyl & Amálie Rumpíková, kteří skončili na 20. místě a dělené 18.-19. místo si mezi sebou podělily páry Vilém Kuntos & Vendy Kábrtová a Patrik Dobruský & Veronika Nováková.

Vít Domorád & SImona Tejcová COOL DANCE

V další kategorii, tanečníků Do 21 let, se na svém prvním mistrovství představili David Jelinek & Bára Jancáková, kteří obsadili 22. příčku. Krásné semifinalové 12. místo si v té samé kategorii podařilo vytančit i přes zdravotní komplikace páru Richard Rambousek & Verča Bulířová.

Poslední kategorií byla kategorie Dospělí, která byla velmi sledovaná a přinesla nádhernou podívanou až do samotného konce. David Jelínek s Bárou Jancákovou se umístili na děleném 35.-36. místě. Pár Daniel Maslák & Janka Slezáková skončili na 33. místě. Richard Rambousek & Veronika Bulířová obsadili dělené 29.-30. místo. Posledním párem byl Vít Domorád & Simonka Tejcová, kteří byli naším želízkem v ohni. Po úžasném výkonu skončili smolně příčku od finále, kam postupuje šest nejlepších, a tedy konečné, krásné, 7. místo je pro ně určitě hnací motor do budoucna.

Kompletní výsledky a více zajímavostí nalezte zde na klubovém facebookovém profilu. Všem moc gratulujeme a děkujeme za úžasnou reprezentaci klubu!