Styly

Vyberte si svůj styl

V taneční škole COOL DANCE naleznete mnoho tanečních stylů, ale i různé druhy cvičení a relaxace. Vyberte si z široké nabídky kurzů, workshopů, nebo open class lekcí. Hodiny vyučují vždy profesionální lektoři, kteří jsou nejlepší ve svém oboru. Mezi naše nejoblíbenější patří:

SPOLEČENSKÝ TANEC

Standardní a latinskoamerické tance můžete znát také pod označením společenské tance. Jsou velice populární a mezi veřejností patří k nejoblíbenějším. Pokud rádi navštěvujete plesy a často se účastníte společenských akcí je téměř nutností výše zmíněné tance ovládat. Mezi nejznámější tance patří například waltz, tango, cha cha a jive, a další, které se u nás můžete naučit.

SALSA

Salsa je původně žhavý kubánský tanec, který si velmi oblíbili Američané a Španělé. Nyní je velmi populární i u nás. Vyzkoušet můžete hned několik druhů salsy např. Salsa Rueda (kruhová salsa), nebo Salsa Cubana (kubánská salsa). Dalším oblíbeným sruhem salsy, převážně v USA, je Salsa Linea (liniová salsa). Jako jediní v republice se můžeme pyšnit lektory přímo ze Španělska, kteří měli jednu z nejúspěšnějších tanečních škol v Madridu. 

BACHATA

Mezi jeden z nejoblíbenějších karibských tanců patří bachata, původem z Dominikánské republiky, je romantický tanec, který se většinou tančí tělo na tělo. U nás ne tolik známý tanec si u získává pořád větší oblibu. Podobně jako u salsy, i bachatu u nás vyučují opravdoví odborníci přímo ze Španělska. Tento tanec si zamilujete. Doporučujeme kombinovat s kurzy salsy.