Michael Bejr

O mně jako o tanečníkovi

Největší taneční úspěchy: Cením si účasti na Mistrovství ČR, dále dosažené třída A ve standardních tancích a třídy B v latinskoamerických tancích.

Můj nejoblíbenější tanec: Ze standardních tanců by to bylo tango, či quickstep. Z latinskoamerických tanců je to určitě samba.

Co mám nejradši na tancování: Na tanci mám nejradši to, že můžu vyjádřit pohyb do rytmu hudby. Nejlepší je když je živá, zábavná a každý si u ní začne zpívat. Přesně tohle na tanci miluju.

O mně jako o lektorovi

Dosažené lektorské vzdělání: Mám zkušenosti s učením dětských kurzů, účastním se vzdělávacích seminářů a individuálních lekcích se zaměřením na standardní a latinskoamerické tance.

Zaměření: Taneční kurzy a individuální lekce pro děti a mládež.

Největší lektorské úspěchy: Když děti kurzy tance a samotné tancování baví stejně jako mě. 

 

Zajímavosti

Co o mně (možná) nevíte: Studuji gastronomii, miluji hudbu, na kterou samozřejmě rád tancuji. Mám rád zvířata a nejradši trávím čas s kamarády.

Co mám nejradši na práci lektora: Sám jsem byl jednou ve věku dítěte a učil se tancovat, takže jsem rád, že mám možnost někomu dalšímu ukázat tenhle sport a tuhle cestu. Nehledě na to, že rád předávám informace, které jsem se sám naučil a ještě mě to posouvá samotného dál. 

Lektorské motto: Super hudba, sport, pohyb, zábava - tanec je prostě top. 

Chcete se naučit tančit s Michaelem? Napište nám!

Naučte se tančit pod vedením Michaela Bejra. Využít můžete taneční kurzy vypsané dle aktuální nabídky, nebo soukromé individuální lekce.