Daniel Maslák

Daniel Maslák lektor trenér lekce tance svatební tanec COOL DANCE
Daniel Maslák lektor trenér lekce tance svatební tanec COOL DANCE

Jmenuji se Daniel Maslák a je mi 20 let. Tančit jsem začal před 11-ti lety v Hradci Králové u manželů Krtičkových. Postupem času jsem se v Hradci seznámil s mými aktuálními trenéry, kteří v HK působili jako externí trenéři. Následným důležitým krokem byl přestup za nimi do pražského klubu COOL DANCE. Díky nim jsem dostával kvalitní informace a začal se o tanec zajímat hlouběji. Následně jsem si rozšířil obzory a příležitostně začal spolupracovat i se zahraničními trenéry. Díky všem těmto faktorům jsem se protančil až do svého prvního finále MČR.
Aktuálně jsem v taneční škole COOL DANCE šestým rokem a začal jsem zde také působit jako trenér. Dělá mi radost předávat vše co jsem se naučil a zároveň díky dalšímu pohledu na věc zdokonalovat i sám sebe jako tanečníka.

O mně jako o tanečníkovi

Největší taneční úspěchy: Finále MČR, finále Prague Open Dance Festival

Můj nejoblíbenější tanec: Na tuto otázku nedokážu odpovědět, jelikož každý tanec je specifický a těžko se porovnávají. Velkou roli hraje i má nálada na daném tréninku. Mohu ale říct, že aktuálně jsem nejčastěji tančil rumbu, takže momentálně asi rumba.

Co mám nejradši na tancování: Na tancování miluji různorodost. Každý tanec může být jedinečný a to díky vnímání hudby, aktuálním pocitům nebo náladě. Takže na tanci mě baví, že nikdy nemusíte dělat věci totožně a stále dokola, i když se jedná například o stejnou variaci.

O mně jako o trenérovi

Dosažené trenérské vzdělání: Trénér a porotce II. třídy

Zaměření: Sportovní tanec - Latinskoamerické a standardní tance, svatební tanec, tanec pro veřejnost

Největší trenérské úspěchy: Moji svěřenci mi věří a respektují mě.

Zajímavosti

Co o mně (možná) nevíte: Když mám čas, tak si rád čtu a vedu si deník knihomola.

Co mám nejradši na práci lektora: Když vidím, že moji svěřenci dosahují svých cílů.

Trenérské motto: Nikdy není hotovo.

Chcete se naučit tančit s Danem? Napište nám!

Naučte se tančit pod vedením Daniela Masláka. Využít můžete taneční kurzy vypsané dle aktuální nabídky, nebo soukromé individuální lekce.